Yenilikler

Bu yıl Noel ve Yeni Seneler için Londra’ya gittim ve adam soğuktu! Daima kar yağdı, bu yüzden beraber olduğum dostum Billy, oyun becerilerini göstermek için bol miktarda zamana sahipti. Bir ton oyun oynadık ve her seferinde bana bağırdı! Olduğu vakit nefret ediyorum! Oynamak için en yeni oyunlara ve optimize edilmiş bir Xbox’a haizdir.

Evet, fazlaca etkilendim. Onları keşfeden dünyadaki son oyuncu olabilirim, fakat beni en fazlaca titreştiren yeni oyun koluydu. Onları bir halde tanıyordum fakat daha ilkin asla görmedim ya da kullanmadım. Bir kez oraya – bağladım! Bu benim oyunumu geliştirdi mi? Nah! Daha fazlaca eğlendim mi? Evet! Harikaydı – saatler, bekleme yok, gün nirvana oyun koltuğu vardı!

Adam tüm zamanını orada geçiriyor. Hatta onun kalınca 42 inç yüksek çözünürlüğünde olan düz ekranda film seyretmek için oturur! Oyun Koltuğu hatasını yakaladıktan sonrasında fazla vakit yoktu! Hakkaten bulaşıcı. Eğer bir oyuncuysanız ve hemen hemen bir tane satın almadıysanız, bir tane almanız gerekir.

Eve geldiğimde yaptığım ilk şey, internete girmek ve piyasada neler bulunduğunu denetim etmekti. Birçok değişik türü vardır ve nereye bakacağınızı biliyorsanız hakikaten uygun fiyatlılardır.

Bilgisayar oyun sandalyeleri oyun dünyası için yeni olabilir, sadece daha iyi bir oyun deneyimi hayata devam etmenin mükemmel bir yoludur, şu demek oluyor ki sihir değiller – sizi bir derslik oyuncusu yapmayacaklar. küresel – fakat geliştirmek isterseniz oraya gitmenize destek olacaklar, bundan dolayı oyuna girdikten sonrasında oyun sandalyesinden çıkmak istemeyeceksiniz! Bu oyun koltuklarının bazıları inanılmaz bir ses sistemine haizdir. En iyisi kablosuz iletim, dahili titreşim sistemlerine haiz subwoofer’lar, döner tabanlar, sallanan tabanlar ve iPod’lar, TV’ler ve MP3 çalarlar da dahil olmak suretiyle en popüler konsollara bağlanır. Ve en iyi şey, bir tane almak için kırılmak zorunda kalmamanızdır.

Dostum Billy ile aynı oyun koltuğu olan Lumisource – 4.1 Surround Boom Chair’ı satın aldım. Onlar hususi var ve daha azca 140,00 $ için aldım!

Bu oyun koltuğu süper havalı görünüyor, sırt ve kalçalarda kolay, hareket etmek için hafifçe ve bir iPhone’un yarısından daha azca fiyata en iyi özelliklere haiz!

“4.1 Boom koltuğun hem kullanıcı hem de koltuk başlığı için benzersiz bir silueti var! Bu koltuğun benzersiz özellikleri sesle çalışan fonksiyonlar, ergonomik bir tasarım ve iki ÇİFT 3 “dahili hoparlörler. Bu ayarlanabilir koltuk başlığı sandalyesi, nefes alabilen file ve daha çok konfor için ek bel desteği. 4.1, ayarlanabilir ses ve bas / tiz ile hoparlörleri denetim eden bir solma düğmesi sunar. kişiselleştirilmiş bir ses ortamı için ses çıkışı yapmak istediğiniz hoparlörler. “- http://www.lumisource.com/4_1.html

Ana özellikleri:

* 2 çift 2 inç 3 inç hoparlör!

* Kuvvetli 4 inç subwoofer

* Ayarlanabilir ses ve bas / tiz kontrolü

* Hoparlörler içinde ayarlanabilir solma

* Bel desteği / konfor dolgusu

* Hoparlörlü ayarlanabilir koltuk başlığı

* RCA giriş / çıkış portları

Gaming Chairs Online sitesi yalnızca Lumisource oyun sandalyelerinde uzmanlaşmıştır, bu yüzden size en uygun sandalyeyi bulmak için siteye göz atmanıza gerek kalmamıştır. Sitelerini satın almayı fazlaca kolay buldum ve söylediklerini aynen yaptılar. Satın aldıktan beş gün sonrasında, bir UPS kamyonu dairemin önünde durdu ve bir dahaki sefere ona gittiğimde Billy’yi saatlerce kovalarken eğlendim!

Dikkat dostum!

Yenilikler